Subscribe Now

Trending News

Korzystając ze strony, godzisz się na wykorzystywanie Cookies
06 Sie 2020

Blog Post

Ile kosztuje trening oraz trener personalny miesięcznie?
Ile kosztuje trener personalny
Finanse

Ile kosztuje trening oraz trener personalny miesięcznie? 

Na to ile kosztuje trener personalny nie da się odpowiedzieć jednoznacznie, ponieważ na kwotę, którą zażąda on za współprace, wpływa wiele czynników, w tym m.in.:

  • Osiągnięcia
  • Popularność
  • Doświadczenie
  • Opinia w branży

Pomimo tego, że za pewne za każdym razem, kiedy poprosisz trenera personalnego o wycenienie współpracy, spotkasz się z inną kwotą, zazwyczaj oferta na którą składa się rozplanowanie diety oraz treningu oscyluje w okolicach 200zł.

W przypadku bardziej popularnych trenerów kwota ta potrafi wzrastać do nawet ponad 500zł, ale oznacza to również, że osoby nowe w branży (często na osiedlowych siłowniach) są w stanie wykonać tę usługę już za 100zł – cena powinna rosnąć proporcjonalnie do doświadczenia.

Ile kosztuje trener personalny miesięcznie?

Cena trenera personalnego potrafi zaczynać się od 100zł (początkujący) i sięgać ponad 500zł, kiedy chcemy zasięgnąć pomocy osoby popularnej oraz doświadczonej. Średnio za usługę trenera personalnego zapłacimy około 200zł.

Ile kosztuje trening personalny?

Trening personalny to świetny sposób (chociaż niewymagany) na wdrożenie się w wciąż rozwijający się świat fitness oraz uniknięcie błędów, które powielane są przez początkujących.

Trener, który będzie prowadził z nami treningi powinien nie tylko pokazać nam w jaki sposób wykorzystywać sprzęt dostępny na siłowni, ale sprawdzić nasze przygotowanie fizyczne oraz nauczy w jaki sposób wykonywać ćwiczenia wielostawowe.

Ile kosztuje trening personalny?

Trening personalny to sprawa indywidualna każdego trenera, ale zazwyczaj koszt jednej sesji (trwającej przeważnie godzinę) oscyluje w granicach 100zł do 150zł.

Related posts

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Cieszę się, że tu jesteś!

Chcesz być pierwszym, który zobaczy nowe materiały?

Podaj swojego emaila, a wyśle Ci powiadomienie za każdym razem, kiedy dodam nowy artykuł.

Dziękuję za zaufanie!

Dziękuję za zaufanie!

Obiecuję, że nie będzie spamowania! Jakość przede wszystkim.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x