Subscribe Now

Trending News

Korzystając ze strony, godzisz się na wykorzystywanie Cookies
07 Lip 2020

Blog Post

Sprawdź, czy praca przez internet jest dla Ciebie
praca w domu – praca przez internet
Finanse

Sprawdź, czy praca przez internet jest dla Ciebie 

W obecnych czasach, praca w domu wiążę się zazwyczaj z pracą przez internet, dzięki czemu jestem w stanie skorzystać z mojego doświadczenia i pomóc Ci w doborze odpowiedniego zajęcia w tym temacie,

Na pewno nie wszystko zostanie tutaj wymienione, ale tak na prawdę ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia i brak wiary w zmonetyzowanie każdej naszej pasji lub umiejętność. Pamiętaj, że wszystko zależy od twojego zaangażowania i wytrwałości.

Praca w domu? Zacznij od bloga

Prawdziwe boom na tworzenie blogów w Polsce mamy już za sobą, ale to wciąż bardzo ciekawe narzędzie do stworzenia pasywnego dochodu. Dzięki gotowym systemom do stawiania stron (m.in. Blogger, WordPress), nie potrzebujesz żadnych umiejętności, aby rozpocząć pisanie.

Chociaż na efekty będziesz musiał trochę poczekać (strona musi podnieść swoją pozycję w Google), to jednorazowo wykonana praca jest w stanie przełożyć się na lata czerpania zysków.

Zarobki? Jeżeli założysz, że zarobisz na Adsense 1.5zł za 1000 wyświetleń strony (wyświetlenia to nie użytkownicy. Zazwyczaj osoba odwiedzająca robi około 4 wyświetleń), możesz się na koniec miesiąca pozytywnie zaskoczyć. Do tego dochodzą potencjalne współpracę, które dają wielokrotnie większe przychody.

Praca przez internet? Wykorzystaj Youtube’a

W pierwszej chwili mogłoby się wydawać, że ta nisza jest już w całości zagospodarowana, ale wciąż tak nie jest. Oczywiście, jak zaczniesz nagrywać jakiegoś Minecrafta, to jest mała szansa powodzenia, ponieważ więksi Youtuberzy oblegają ten temat, ale nikt nie stoi Ci na przeszkodzie zostania innowatorem w mniej popularnej frazie.

Potrzebujesz inspiracji? Zacznij przeglądać zagranicznego Youtube’a. Zazwyczaj to, co aktualnie jest w Ameryce, pojawia się z opóźnieniem u nas. W ten właśnie sposób ludzie, którzy mają najbardziej rozwinięte kanały, szukają nowych tematów na filmiki. Od siebie mogę polecić ASMR, które zyskuję na popularności w Polsce.

Zarobki? Trudno dać mi jednoznaczną odpowiedź, ponieważ sam nie działam na tej platformie. W internecie przewijają się informację, że można zarobić około 2-3 zł za 1000 wyświetleń, gdzie raczej dolna granica jest bardziej realna. Oczywiście jak w przypadku bloga, dochodzą nam dodatkowe pieniądze z ewentualnych współpracy.

Praca w domu – może hazard?

Może nie do końca polecam zaczynać z hazardem, ponieważ mam w tym doświadczenie i wiem, że o ile da się zarobić, to jednak bardzo mały odsetek ludzi jest w stanie to zrobić, co obarcza tę metodę większym prawdopodobieństwem niepowodzenia i wykazania straty niż w pozostałych opcjach.

Dodatkowo w Polsce jest również ten problem, że prawo nakłada duży podatek na wygrywającego, co zmniejsza twoją szanse na zysk, ale i tak chciałbym wspomnieć coś na ten temat, bo przybiera on na popularności.

Zarobki? W zależności od stawki oraz umiejętności może bardzo się różnic. Niektórzy grają za 5zł, kiedy inni kładą po 10 tysięcy złotych.

Jak zarobić u bukmachera nie mając wiedzy?

Pomimo tego, że poświęciłem zagadnieniu zarabiania u bukmachera osobny wpis – Przeczytaj zanim bukmacher zgarnie twoje pieniądze, to pokrótce opiszę tutaj sposób na zarobienie bez posiadania eksperckiej wiedzy. Oczywiście również taka opcja wiąże się z ryzykiem, jak to ma zwykle miejsce w hazardzie.

W jaki sposób zarabiać? W internecie znajdują się strony, na których najlepsi tipsterzy oferują swoje typy w ramach płatnej subskrypcji. Zazwyczaj jej koszt wynosi do 50 euro (około 215zł) i możemy oczekiwać, że dzięki grze ich kuponów będziemy na plus około 5 jednostek. Nie potrzeba specjalistycznej wiedzy, żeby obliczyć, że przy graniu jednostką wynoszącą tyle, co koszt subskrypcji jesteśmy w stanie zarobić około 400%. Nie inwestuj w osoby, które naganiają na swoje typy, bo zazwyczaj kradną albo są po prostu mierni. Ludzie godni polecenia nie muszą się reklamować.

Zarobki? Nie da się określić. Przypuszczalnie okolice 400% względem kosztu subskrypcji na miesiąc, ale w grę wchodzi również strata i wyzerowanie przy nieodpowiednim doborze autorytetów.

Praca przez internet – inwestowanie na giełdzie

Podobnie jak gra u bukmachera jest to zabawa, która może zarówno przynieść szybki zarobek, jak również stratę, dlatego polecam dwa razy się zastanowić nad spróbowaniem swoich sił oraz wcześniejsze zapoznanie się z podstawową lekturą, o której zrobię osobny wpis.

Jak już szukasz odpowiedniej inwestycji, to preferuję pójście w kryptowaluty. Chociaż osobiście wierze tylko w Bitcoina, jako kryptowalute wykazującą realną wartość, to przewijająca się w tym świecie informacja, że przez 98% czasu rynek dałby inwestującemu zysk, jest bardzo kusząca.

Zarobki? Bez ograniczenia.

Copywriting – praca w domu dla osób lubiących pisać

Masz zacięcie do pisania, ale nie chce Ci się czekać na efekty blogowania? Spróbuj się w Copywritingu! Branża rozrywkowa z roku na rok będzie przybierać na silę, a co za tym idzie, potrzebne będą osoby z lekkim piórem, które pokryją potrzebę na powstawanie nowych publikacji.

Jednak nie oznacza to, że jest to dopiero nuta przyszłości, ponieważ już teraz większość internetowych stron o charakterze prasowym, oferuję możliwość dorabiania na umowie o dzieło.

Zarobki? Jak to w tej branży nie za duże, zaczynające się od 5zł za wpis.

Proste strony internetowe w oparciu o WordPress

Wraz z coraz większym przejmowaniem przez internet rynku, każda szanująca się firma musi w końcu w nim zaistnieć. Jednak wydatki związane z postawieniem własnej strony w specjalnie zajmującej się tym firmie mogą na długo przewyższać oczekiwane zarobki.

Odpowiedzią na to mogą być strony stawiane na WordPressie, które nie dość, że da się postawić w 5 minut (tak jak moją), to jeszcze jest ona zoptymalizowana i gotowa do modyfikacji bez znajomości kodowania. Wystarczy, że poświęcisz dwa dni na naukę podstawowych funkcji, a następnie będziesz mógł proponować ludziom stworzenie firmowej witryny za konkurencyjną sumę.

Zarobki? W zależności od zaawansowania strony oraz umiejętności autora, zaczynają się od około 100zł.

Praca w domu – co powiesz na gry komputerowe?

Czasy, kiedy granie w komputerowe to było bezproduktywne klikanie myszką, mamy już za sobą. Profesjonalnych graczy e-sportowych przybywa i zaczynają zarabiać coraz pokaźniejsze sumy, ale nie jest to jedyna opcja na dodatkowe pieniądze, ponieważ oprócz turniejów, warto również zainteresować się boostingiem – pomaganiem słabszym graczom w osiąganiu kolejnych etapów gry.

Dlaczego akurat dla Polaków jest to fajna opcja? To proste, ponieważ osoby, które zazwyczaj inwestują w jakieś konta lub rozwój swojej postaci, są z zagranicy, więc płacą adekwatnie do swojego standardu, co w przeliczeniu na złotówki sprawia, że zarabiamy cztery razy więcej niż otrzymalibyśmy od rodaka.

Wadą tego rozwiązania są wymagane umiejętności, których nie jesteś w stanie nauczyć się w kilka godzin, a raczej potrzeba Ci na to lat. Jednak jeżeli jesteś zapalonym graczem z wynikami, to warto tego spróbować, bo to nieraz lepsze wyjście niż praca na etacie.

Zarobki? Od 10zł na godzinę i to takie zazwyczaj maksymalne minimum.

Myślisz praca w internecie, mówisz strona z informacjami z zagranicy

Chociaż jest coraz większy nacisk kładziony na naukę języka obcego, to jesteśmy dopiero pierwszymi pokoleniami, które zaczynają biegle się nim posługiwać, więc dlaczego nie wykorzystać tego w celach zarobkowych?

Znajdź tematykę, która będzie Ci odpowiadać, a dodatkowo będzie w polskich mediach bazowała na przedawnionych informacjach. Zacznij tłumaczyć i pozyskuj nowych obserwujących, którzy wygenerują Ci zysk z reklam.

Zarobki? tak jak w przypadku bloga, możesz założyć za minimum 1.5zł na 1000 wyświetleń, aby pod koniec miesiąca pozytywnie się zaskoczyć.

Co powiesz na własny sklep lub dropshipping?

Co prawda sklep internetowy jest o wiele trudniejszy w prowadzeniu oraz “rozbujaniu”, ale wraz z czasem zacznie przynosić coraz to większe zyski, które mogą pozwolić Ci na utrzymywanie się z tego modelu biznesowego.

Alternatywą dla sklepu internetowego jest dropshipping, którego nie miałem okazji na sobie testować, więc odeślę Wam do osób, które wydają się mieć pojęcie, jak zarobić na tym pieniądze i się nie przepracować – klik.

Zarobki? W zależności od trafienia w nisze oraz dobranie odpowiedniej strategii można nie zarobić nic lub zostać milionerem.

Praca w domu? Zostań trenerem personalnym

Ludzie w Polsce stają się coraz bogatsi, a co za tym idzie, mają coraz więcej czasu na dbanie o siebie. O ile może wydawać się, że trener personalny jest na każdym rogu, to dobrze poprowadzone social media, mogą zdziałać cuda.

Oczywistą wadą tego wyjścia jest niezbędna wiedzą oraz branie na siebie odpowiedzialności za drugą osobę, ale zyski i zadowoleni klienci szybko potrafią zrekompensować nam wszystko. Pamiętaj, że w naszym kraju zdobycie statusu trenera personalnego wcale nie jest trudne.

Zarobki? Od 100zł miesięcznie za podopiecznego.

Related posts

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Cieszę się, że tu jesteś!

Chcesz być pierwszym, który zobaczy nowe materiały?

Podaj swojego emaila, a wyśle Ci powiadomienie za każdym razem, kiedy dodam nowy artykuł.

Dziękuję za zaufanie!

Dziękuję za zaufanie!

Obiecuję, że nie będzie spamowania! Jakość przede wszystkim.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x