Subscribe Now

Trending News

Korzystając ze strony, godzisz się na wykorzystywanie Cookies
07 Lip 2020

Blog Post

Przeczytaj zanim bukmacher zgarnie twoje pieniądze
Finanse

Przeczytaj zanim bukmacher zgarnie twoje pieniądze 

Słowem wstępu chciałem Cię przestrzec, że o ile zarabianie u bukmachera jest możliwe, to nie jest to tak wygodne i przyjemne, jak sobie wyobrażasz. Wiem, że racjonalne tłumaczenie nie jest w tym momencie w stanie Cię przekonać i musisz sam na sobie doświadczyć porażki lub marnego zarobku, jaki za sobą niesie wygrywanie w tej dyscyplinie, więc mam nadzieje, że chociaż pomogę Ci w przejściu tego etapu w łagodniejszy sposób.

Dlaczego NIE powinieneś grać u bukmachera?

Jako osoba, która ma dość sporę doświadczenie w tym zagadnieniu mogę Ci z góry powiedzieć, że dzięki ciężkiej pracy, wielu wyrzeczeniom, poświęcony niezliczonej ilości czasu oraz wyrobieniu sobie odpowiedniego podejścia, jesteś w stanie się z tego utrzymywać.

Jednak nie wygląda to tak, jak sobie właśnie wyobrażasz… nie będzie szybkiego samochodu, drogich ubrań i pięknych kobiet wokół Ciebie. Będąc realistą, dobrym wynikiem będzie, jeżeli będziesz zarabiał trochę więcej niż średnia krajowa.

Marne zarobki, to nie jedyna frustrująca rzecz. Dopiero po rozpoczęciu przygody z bukmacherem zrozumiesz, co to znaczy: bycie okradzionymbezradnym oraz ograniczonym… tak ograniczonym, bo musisz wiedzieć, że to wcale nie jest tak, że możesz sobie stawiać ile chcesz i ile razy chcesz, znaczy niby możesz… dopóki przegrywasz. Jeżeli zaczynasz zarabiać pieniądze, to bukmacher szybko zadba o to, aby twój limit na zakład wynosił 1zł.

Jak podejść do gry u bukmachera z głową?

Znając życie, to nie do końca wierzysz w to, co napisałem we wstępie i nadal czujesz tę ochotę na rozpoczęcie przygody z bukmacherem, a więc zacznijmy od rad, które dadzą Ci podstawę i zwiększą twoje szanse na zarobek.

STAWKOWANIE (JEDNOSTKI) – podstawa w tej zabawie. Na początku musisz ustalić ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na grę (bankroll), pamiętaj, że powinna być to kwota, którą jesteś gotów stracić bez większych konsekwencji. Dla naszego przykładu uznajmy, że budżet będzie wynosił 900zł.

Następnie określasz ile będzie wynosiła twoja jednostka podstawowa. Osobiście preferuję podzielić bankroll na 30 (ale niedoświadczeni powinni na większą ilość), więc w naszym przypadku jednostka podstawowa będzie wynosiła 30zł.

Od tej pory w twojej głowie powinny istnieć jednostki, a nie złotówki, co bardzo pomaga przy odpowiednim zarządzaniu kapitałem, bo jednak w momencie serii porażek (lose streak’a), łatwiej jest w głowie poradzić sobie ze stratą 10 jednostek niż 300zł.

Kiedy już przyjdzie Ci do postawienia kuponu, przeanalizuj na ile oceniasz jego prawdopodobieństwo trafienia i tak: typ warty zagrania (jednostka podstawowa), bardzo dobry typ (1,5 jednostki), pewniaczek (2j. Osobiście nie wiem, czy zdarzyło mi się zagrać więcej niż 5 razy taką jednostkę. Pamiętaj, że w tej zabawie nie ma niczego pewnego, dlatego nie daj się ponieść emocjom!).

PAMIĘTAJ: Wyliczyłeś jednostkę podstawową i się jej trzymasz. Nie zwiększasz, kiedy idzie dobrze i nie zmniejszasz, kiedy idzie źle. Bardzo ważne, aby nie dać się szarpać emocjom i grać według ustalonego schematu.

DOBIERANIE ZDARZEŃ: Najważniejsza rzecz, w której to ty musisz pokazać umiejętności. Jedyną radą, którą mogę Ci dać, to dobieraj kursy powyżej @1.7+ (optymalnie okolice @1.9). Staraj się grać pojedyncze spotkania, ale nie wykluczaj większej ilości. Najważniejsze, żeby pamiętać, że z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie rośnie twoje prawdopodobieństwo przegranej.

TAŚMY (kupony z dużą ilością zdarzeń): możesz wykorzystać do podtarcia sobie tyłka, gwarantuję, że tam więcej zdziałają. Najgłupsza rzecz, jaką możesz zrobić, to naśladować innych. Domyślasz się, dlaczego większość ludzi tylko traci u bukmachera, a zarazem większość gra taśmy? Więcej zdarzeń (nawet po małym kursie), to większa szansa na stratę pieniędzy.

ODKUJ SIĘ: Straciłeś wszystkie jednostki? Weź kredyt! Na pewno tym razem rezultat będzie inny… NIE! Stworzyłeś budżet po to, aby jego strata dała Ci jasny znak, że nie nadajesz się do tego. Na prawdę, dalsza gra tylko wprowadzi Cię w większe problemy, a nie brakuję przykładów ludzi, którzy nie potrafili przerwać. Bądź silny, nie rób tego samego, co oni.

Jak zarabiać na zakładach bukmacherskich, nie robiąc praktycznie nic?

Osobiście jakbym zaczynał przygodę z zakładami bukmacherskimi od zera, to poszedłbym w kierunku wykupienia płatnych subskrypcji. Po co masz się męczyć, spędzać pół dnia na oglądaniu spotkań i analizowaniu, kiedy możesz zapłacić i mieć wszystko gotowe.

Oczywiście ta metoda również wiążę się z ryzykiem, ponieważ osoba sprzedająca typy może po prostu wciskać kit, ale ja nie mówię o ludziach, którzy reklamują się na facebookowych grupkach czy na telegramach albo czegoś w stylu “typy na dzis od [tutaj wstaw nazwę gościa bez umiejętności]”. Istnieją strony takie jak: Blogabet.com, Tipstertube.com, itp., na których każda gracz oferujący swoje typy przechodzi weryfikację. Admin ręcznie sprawdza poprawność zdarzenia i nie ma opcji usunięcia przegranych typów.

Pozostaję Ci pogrzebać i znaleźć odpowiednią osobę, której chcesz powierzyć swoje środki. Pamiętaj, że to też są ludzie i popełniają błędy, dlatego warto założyć sobie dwumiesięczny okres współpracy.

Kiedy będziesz wiedział, że jesteś dobry?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Sam do tego dojdziesz, kiedy będziesz zarabiał dobre pieniądze z zakładów bukmacherskich i jednocześnie będziesz szukał czegoś, co pozwoli Ci zarobić dobre pieniądze, abyś dłużej nie musiał grać u bukmachera.

Dodatkowo jest to moment, w którym najczęściej przychodzi ochota na podniesienie stawkowania i nie jest to najgorszy pomysł, ale w zależności od dyscypliny, sufit jest niżej niż Ci się wydaję.

To jest takie proste i może dla kogoś nowego w tym świecie dość niezrozumiałe, ale jeżeli będzie Ci dane, to wspomnisz moje słowa. Zarabianie na typowaniu to na prawdę nie jest super przyjemność, już lepiej zostać ekspertem w jakieś dziedzinie 😉

U jakich bukmacherów grać?

U wszystkich. Załóż konta na wszystkich stronach z zakładami bukmacherskimi, które pozwalając Ci grać interesującą Cię kategorię. Pamiętaj, że w Polsce legalne są:

  • Fortuna zakłady bukmacherskie
  • STS zakłady bukmacherskie
  • Totolotek zakłady bukmacherskie

Oczywiście jeżeli mieszkasz poza granicami naszego pięknego państwa i w twoim regionie nie ma tak restrykcyjnych zasad dla bukmacherów, to polecam skorzystać z międzynarodowych stron, ponieważ tam nie ma podatku, który od razu stawia Cię w gorszej sytuacji.

Related posts

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Cieszę się, że tu jesteś!

Chcesz być pierwszym, który zobaczy nowe materiały?

Podaj swojego emaila, a wyśle Ci powiadomienie za każdym razem, kiedy dodam nowy artykuł.

Dziękuję za zaufanie!

Dziękuję za zaufanie!

Obiecuję, że nie będzie spamowania! Jakość przede wszystkim.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x