Jak dobrać fryzurę i okulary dla twarzy w kształcie serca?

Opublikowano Umieszczono w kategoriach: Styl

Twarz w kształcie serca charakteryzuje się szerokim i zaokrąglonym czołem, który oparty jest o małą brodę, co zmusza nas do znalezienie balansu w proporcjach, do czego wykorzystamy temat tego wpisu – fryzurę oraz okulary przeciwsłoneczne.

Jednak zanim zaczniemy omawiać, na co szczególnie warto zwrócić uwagę w doborze fryzury oraz okularów przeciwsłonecznych dla osób posiadających twarz w kształcie serca, musimy powiedzieć sobie, czym ona się charakteryzuje.

Jeżeli nie jesteś pewien, czy wpis na temat twarzy w kształcie serca jest dla Ciebie, to bez obawy, ponieważ w między czasie dowiesz się, w jaki sposób sprawdzić, czy na pewno posiadasz omawiany typ urody.

Jak wygląda twarz w kształcie serca?

Aby ustalić, czy Twoja twarz ma kształt serca, musisz wyliczyć długość 4 jej linii, a następnie sprawdzić, czy pasują one do schematu opisanego poniżej. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj – Jak określić, jaki mam kształt twarzy? (poradnik).

Jeżeli wszystko się zgadza, to dla pewności możesz jeszcze porównać frontowe zdjęcie swojej twarzy do twarzy przedstawionych na końcu tego podpunktu.

Jak ustalić, czy masz twarzy w kształcie serca?

  • Czoło jest szersze niż linia policzków.
  • broda przypomina dół symbolu serca.

Jak dobrać fryzurę dla twarzy w kształcie serca?

Jakie fryzury dla twarzy przypominającej serce?

Serce charakteryzuje się szerokim oraz zaokrąglonym czołem, który oparty jest o małą brodę, co zmusza nas do znalezienie balansu w proporcjach poprzez dobranie fryzury, która bazuje na co najmniej średniej długości i z czasem będzie naturalnie zmieniać swoje ułożenie, wpływając na zwężenie czoła.

Jakie fryzury warto stosować dla kształtu twarzy przypominającego serce?

Jak dobrać fryzurę dla twarzy w kształcie serca?
Jak dobrać fryzurę dla twarzy w kształcie serca?

Co jest potrzebne do ułożenia fryzury dla twarzy w kształcie serca?

Nawet fryzjer nie jest w stanie osiągnąć efektownej fryzury, jeżeli nie będzie miał do tego odpowiednich narzędzi.

Więc co dopiero mamy powiedzieć my?

Dlatego warto się odpowiednio przygotować do procesu tworzenia fryzury, poprzez pozyskanie podstawowych rzeczy potrzebnych do jego wystylizowania.

Aby zwiększyć prawdopodobieństwo na uzyskanie oczekiwanego efektu męskiej fryzury dla osób z zakolami i wysokim czołem, warto mieć następujące rzeczy:

  • Lakier
  • Okrągłą szczotkę
  • Prestyler – dodatkowo
  • Pomadę lub inny produkt stylizujący

Jak dobrać okulary dla twarzy w kształcie serca?

Twarz w kształcie serca idzie przede wszystkim w parze z małymi oraz średnimi okularami przeciwsłonecznymi, ponieważ pomagają one zrównoważyć smukłą szczękę oraz wysokie czoło.

Przede wszystkim dla tego typu urody poleca się okulary przeciwsłoneczne w stylu litery „D” oraz średniej wielkości Aviatory (pilotki).

Ciężko jest dobrze dopasować inne style okularów przeciwsłonecznych.

Warto również zapoznać się z wpisem – Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne do kształtu twarzy? (test) – w którym zostały omówione wszystkie kształty twarzy, co pomoże Ci w niepopełnieniu błędu przy wyborze pozycji dla siebie.

Autor: Redakcja Arjenworld

Hobbysta kształtowania ciała, który pokazuje jak można żyć normalnie i wciąż osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *