Markowe ubrania – dzięki nim wyróżnisz się z tłumu

Opublikowano Umieszczono w kategoriach: Just My Mind, Styl
markowe ubrania Karl Lagerfeld

Wśród nas są przeróżne osoby. Są tacy, którzy unikają bycia w centrum zainteresowania, ale również ci, którzy lubią się wyróżniać. Gdyby wszyscy byli tacy sami, to świat byłby zdecydowanie nudny i bezbarwny. Artykuł ten kierujemy dla osób chcących zwrócić na siebie uwagę innych. Jednym ze sposobów jest zainwestowanie w markowe ubrania. Na których producentów zwrócić szczególną uwagę?

Ubrania marki Karl Lagerfeld

Gdy myślimy sobie o marce Karl Lagerfeld, to na myśl przychodzi nam od razu elegancja i luksus. Twórcy tej marki chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego charakterystycznym punktem była siwa włosa i kucyk. Zawsze miał postawiony kołnierzyk i ciemne okulary. Śmiało, można go nazwać jako jednego z największych projektantów mody na świecie.

Fanki jego ubrań to gwiazdy światowego formatu. Są to między innymi Nicole Kidman, Kate Middleton, Jennifer Lopez, a także Victoria Beckham. Jego odzież nie jest zarezerwowana jedynie dla znanych aktorów, muzyków, czy też celebrytów. Każdy z nas może kupić ubrania z logiem Karla.

Jego ubrania dostępne są w butikach stacjonarnych, a także w sklepach internetowych. W ofercie znajdziemy nie tylko odzież, ale także liczne dodatki. Ceny są różne. Można powiedzieć, że każda zainteresowana osoba znajdzie coś idealnego dla siebie.

Chcąc wyróżnić się wśród innych, nie musimy od razu ubierać się markowo od stóp do głów. Wystarczy, że stworzymy stylizację z dodatkiem od Karla Lagerfelda. Może to być modna nerka, czy też pasek.

marka Michael Kors

Michael Kors i jego propozycje

Mało kto jest wierny tylko jednej marce. Producenci mają tak szeroką ofertę, że naprawdę trudno jest się zdecydować na jednego. Na całe szczęście nie musimy tego robić. Poza powyższym wirtuozem mody warto wyróżnić jeszcze kogoś. Kogo mamy na myśli? Jest to oczywiście Michael Kors. Trzeba przyznać, że mężczyzna stworzył naprawdę szanowaną markę. Zajmuje się ona projektowaniem i produkcją odzieży oraz dodatków. W ofercie przeważają produkty głównie dla płci pięknej.

W ramach ciekawostki – marka sygnowana jest nazwiskiem jej założyciela, ale nie tym prawdziwym. Michael Kors w rzeczywistości nazywał się Karl Anderson Jr.

Ubrania od Michaela Korsa wyróżniają się charakterystycznym logo, a także prostotą. Chyba każdy się zgodzi, że odzież i buty nie są specjalnie zwariowane, czy też odkrywcze. Czasami jednak kluczem do sukcesu jest skromność, ale jednocześnie elegancja.

Podsumowanie

Niekoniecznie musimy ubierać błyszczących bluzek, spodni z ogromnymi logotypami, czy też ubrań o odważnych wzorach. Prostotą, elegancją, jak i zachowaniem estetyki możemy rzeczywiście zrobić ogromne wrażenie.

Z wykorzystaniem pewnych elementów z ofert Karla Lagerfelda, czy też Michaela Korsa na pewno się to uda. Najważniejsze, aby do tworzenia stylizacji podchodzić pozytywnie nastawionym i z uśmiechem na twarzy. Nasze nastawienie jest później widoczne w kreacjach, które stworzyliśmy. Od niego będzie zależało, czy stylizacje pozwolą się wyróżnić.

 

Artykuł otrzymany od partnera serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *