Ile zarabia się za 1000000 wyświetleń na yt (friz, wersow i inni)?

Jak zarabiać na yt – ile zarabia youtuber

Wraz z wzrostem popularności internetu oraz social mediów, coraz więcej reklamodawców zaczyna spoglądać w tym kierunku, chcąc zareklamować swój produkt lub usługę.

Jedną z najpopularniejszych platform do zrzeszania osób o tym samym zainteresowaniu, a co za tym idzie tworzenia grup, które potencjalnie są zainteresowane danym produktem, jest Youtube i to właśnie osoby tworzące treść dla tego amerykańskiego giganta – Youtuberzy oraz ich zarobki, będą tematem przewodnim tego wpisu.

Sprawdź koniecznie!
Co to jest dywersyfikacja i jak wypływa na majątek?
dywersyfikacja

Dywersyfikacja to różnicowanie produktów lub usług, które ma na celu zmniejszenie ryzyka bankructwa, poprzez uniezależnienie się od tylko Czytaj dalej...

ADsense zarobki: ile zarabia się na reklamach i współpracach?
Dlaczego narzekamy na Google ADSense i zarobki z programu?

Google ADSense i zarobki, które za pomocą tej sieci afiliacyjnej jesteśmy w stanie osiągnąć, stały się swego rodzaju Czytaj dalej...

Odpowiemy sobie m.in. na to: Ile można zarobić na youtube? Jak zarabiać na yt? oraz ile zarabia się na yt za 1000000 wyświetleń? Dodatkowo na końcu zostanie przedstawiony spis potencjalnych przychodów najpopularniejszych youtuberów w Polsce, co pozwoli Ci lepiej zrozumieć, że nie zawsze większa widownia przekłada się na większy zarobek.

Ile zarabia Friz?

Friz zarabia od 111 do 238 tys. złotych miesięcznie (Poniżej pozostali Youtuberzy), ale warto pamiętać, że twórca wciąż się rozwija, co przekłada się bezpośrednio na jego większe przychody z reklam oraz współprac (Sprawdź, jak Ty możesz tak zarabiać!).

Ile zarabia Wersow?

Wersow zarabia około 115 tys. zł miesięcznie (Poniżej pozostali Youtuberzy), ale warto pamiętać, że twórca posiada również inne źródła dochodów, na które składa się sklep oraz współprace ze sponsorami (Sprawdź, jak Ty możesz tak zarabiać!).

Ile zarabia się na yt za 1000000 wyświetleń?

Za 1000000 wyświetleń na yt można zarobić około 1500zł, ale jest to kwota zależna od tematyki kanału, okresu w roku, klikalności reklam i sponsorów, którzy pojawiają się wraz z rozwojem kanału (Sprawdź, jak Ty możesz tak zarabiać!).

Ile zarabia youtuber?

Ile zarabia youtuber?
Ile zarabia youtuber?

Ciężko jest określić jedną konkretną stawkę Youtubera, ponieważ na jego zarobki wpływa wiele czynników – m.in.: rodzaj twórczości, wiek odbiorców, ich zainteresowania oraz klikalność reklam, które ostatecznie przekładają się na rodzaj reklam, które są na jego kanale wyświetlane, a co za tym idzie, również na końcowe przychody.

Nie ma się co łudzić, że osoba, która ma kontent rozrywkowy i celuje przede wszystkim w najmłodszych odbiorców, będzie uzyskiwała takie same kwoty, co twórca, którego słuchają osoby o ściśle określonej tematyce, np.: prawnej lub biznesowej.

Zawsze tam, gdzie reklamodawca jest w stanie więcej zarobić za swój produkt, będzie większy przychód dla Youtubera, który oferuje potencjalną grupę nabywców jego usług.

Ile zarabia się na youtube za 1000 wyświetleń w Polsce?

Chociaż zostało już powiedziane, że zarobki w tej branży to sprawa bardzo indywidualna, to dla większości osób chcących oszacować potencjalne przychody z reklam, sprawdzi się bardzo dobrze założenie, że za każde 1000 wyświetleń, twórca zarabiała 1,5zł.

Jest to bardzo dobra kwota wyjściowa dla wszystkich przychodów z reklam internetowych, niezależnie, czy korzystasz z ADSense dla Bloga, Youtube’a lub gier mobilnych.

Ile zarabia Friz i inni popularni youtuberzy?

Ile zarabia Friz i inni popularni youtuberzy?
Ile zarabia Friz i inni popularni youtuberzy?

Z najnowszego wywiadu przeprowadzonego przez program „Duży w maluchu”, dowiedzieliśmy się z pierwszej ręki, ile zarabia Friz. Sam Artysta twierdzi, że jest mu ciężko oszacować ile dokładnie wynosi jego zysk, ale z obecnie zgromadzonym funduszem, jest w stanie przejść na emeryturę i żyć na wystarczającym poziomie. Dodatkowo Friz podzielił się tym, że w obecnym, 2020 roku, jednym z jego celów jest zakup nowego Lamborghini.

Przykładowe zarobki popularnych kanałów na Youtube:

 • Ile zarabia Z DVPY? 1.3 do 1.7 tys. zł miesięcznie.
 • Ile zarabia WIP BROS?16 do 22.5 tys. zł miesięcznie.
 • Ile zarabia Lekko nie będzie? 3 do 3.5 tys. zł miesięcznie.
 • Ile zarabia Gimper? 13.3 do 19 tys. zł miesięcznie.
 • Ile zarabia Kruszwil? 57 do 71.5 tys. zł miesięcznie.
 • Ile zarabia Matura to bzdura? 8 do 11 tys. zł miesięcznie.
 • Ile zarabia Warszawski koks? 6.5 do 9.2 tys. zł miesięcznie.
 • Ile zarabia Stuu? 31.5 do 45 tys. zł miesięcznie.
 • Ile zarabia Blowek? 19.3 do 27.6 tys. zł miesięcznie.
 • Ile zarabia Friz? 111 do 238 tys. zł miesięcznie.
 • Ile zarabia Wersow? Około 115 tys. zł miesięcznie.
 • Ile zarabia Tromba? Około 115 tys. zł miesięcznie.
 • Ile zarabia Mini majk? Około 120 tys. zł miesięcznie.
 • Ile zarabia MURCIX? Około 42 tys. zł miesięcznie.
 • Ile zarabia Poczciwy Krzychu? Około 42 tys. zł miesięcznie.
 • Ile zarabia kamuś? Około 115 tys. zł miesięcznie.
 • Ile zarabia poczciwykrzychu? Około 115 tys. zł miesięcznie.
 • Ile zarabia się na youtube za 1000 wyświetleń? około 1.5zł za 1000 wyświetleń.

Jak zacząć zarabiać na yt?

Jak zacząć zarabiać na yt?
Jak zacząć zarabiać na yt?

Dzięki temu, że internet wciąż stanowi dla nas najbardziej „otwarte” źródło informacji, a samemu Youtube’owi jest na rękę, aby coraz więcej osób chciało tworzyć treści na ich platformie, praktycznie każdy może bez większego problemu zacząć udostępniać swoją twórczość, zakładając kanał i udostępniając film o dowolnej tematyce, która nie narusza standardów społeczności amerykańskiego giganta.

Warto jednak pamiętać o tym, że od pewnego czasu serwis ten wprowadził minimalne wymagania, co do osób, które chcą zacząć zarabiać na reklamach, wyświetlanych w filmach.

Do odblokowania tej funkcji musisz uzyskać co najmniej 10.000 wyświetleń (nie subskrypcji), co jest dość proste do uzyskania, ale prowadzi do wstępnej selekcji twórcy.

Z czego jeszcze zarabia Youtuber?

Oprócz powszechnie znanej formy zarabiania na reklamach, które są wyświetlane w trakcie oglądania filmu od danego Youtubera, twórca ma szereg możliwości zarabiania w inny, bardziej dochodowy sposób, opierając swój biznes o stworzoną społeczność.

Do najbardziej popularnych form dodatkowych zarobków należy m.in.:

 • Reflinki
 • Książka / e-book
 • Sklep internetowy
 • Promocję różnego rodzaju marek
 • Przenoszenie ruchu na inne media (np. bloga) – więcej reklam

Czy warto próbować swoich sił w byciu Youtuberem?

Ile zarabia się za 1000000 wyświetleń na yt (friz, wersow i inni)?
Czy warto próbować swoich sił w byciu Youtuberem?

Podobnie jak w przypadku blogerów, coraz trudniej jest zaistnieć jako youtuber i będzie tylko ciężej, ponieważ zaczyna brakować nisz, o które można budować swoją społeczność.

Warto również pamiętać o tym, że obecni, topowi Youtuberzy wcale nie marnują swoich 5 minut i reinwestują zarobione pieniądze w sztab ludzi, który pomaga im dbać o dalszy rozwój kanału oraz przygotować materiały w taki sposób, aby odpowiadały one, wciąż rosnącym wymaganiom użytkowników, co do jakości otrzymywanego dzieła.

Jednak nie powinno Cię to zniechęcać do spróbowania, ponieważ zawsze jest szansa, że może tym razem los się do Ciebie uśmiechnie.

W przypadku twórczości internetowej jest o tyle prościej, że rzadko kiedy niesie ona za sobą jakieś poważniejsze, negatywne konsekwencję, niż zmarnowany czas na tworzenie materiału.

Pamiętaj, że zawsze bardziej żałuję się tego, czego się nie spróbowało, niż tego, co się zrobiło.

Skąd mieć pomysł na własny kanał?

ile i jak zarabia się na yt za 1000000 wyświetleń w Polsce?
ile i jak zarabia się na yt za 1000000 wyświetleń w Polsce?

Oczywiście najlepiej jest prowadzić go według własnego upodobania i bez sztucznego udawania kogoś, kim się nie jest, ale na dłuższą metę zazwyczaj każdy się wypala.

Dlatego większość popularnych Youtuberów po prostu kopiuję to, co dobrze przyjęło się na zachodzie, powtarzając tym samym sukces pierwowzoru.

Pomimo różnych narodowości, ludzie mają podobny gust, co przekłada się na to, że jeżeli coś odniosło sukces w jakiś kraju, to jego kopia sprawdza się również w innych krajach.

Sprawdź koniecznie!
Co to jest dywersyfikacja i jak wypływa na majątek?
dywersyfikacja

Dywersyfikacja to różnicowanie produktów lub usług, które ma na celu zmniejszenie ryzyka bankructwa, poprzez uniezależnienie się od tylko Czytaj dalej...

Systemy bukmacherskie nie działają, ale jest dobry sposób
Systemy bukmacherskie

Systemy bukmacherskie nie działają i w dalszej części tego wpisu postaram Ci się wytłumaczyć, dlaczego one nie mają Czytaj dalej...

Podeślij znajomemu!
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
7 miesięcy temu

Największe bezwartościowe zjeby zarabiają najwięcej, taki jest internet, przykre

Wisław
Wisław
Reply to  Adam
7 miesięcy temu

Mądrze .

Wojtek
Wojtek
Reply to  Wisław
3 miesięcy temu

Jal to bylo madre dla ciebie to mi cie szkoda

Last edited 3 miesięcy temu by Wojtek
Michał
Reply to  Adam
7 miesięcy temu

To że ty jesteś typem co zarabia 2k złoty na budowie i narzeka o jaki jest internet że nie zasługują na to ani nic to nic nie zmieni wszystko co jest związanie z Internetem jest dobrze płatne i będzie między innymi właśnie youtube, e-sport gdzie gracz może zarabiać ponad 40 tyś jeżeli dobrze mu pójdzie itp
Więc twoje pitolenie jest bez sensu „zjebie”

Baba jaga
Baba jaga
Reply to  Michał
6 miesięcy temu

Kto oglada Friza? Dzieci. Dorosli w wiekszosci nie maja pojecia o jego Istnieniu. Dlaczego? Bo sie nie interesuja tym Co ogladaja ich dzieci. A co takiego afirmuja filmy p. Friza? Czy sa to jakies wartoscipwe rzeczy? Czy rodzice chcą podobnych zachowan u swoich pociech? Internet nie jest idiotoodporny nie ma granic i ciagle się zmienia. Nikt nas nie zmusza do ogladania p. Friza. Ja obejrzalem jeden film i mi wystarczy ale ranking na +1 Ilu jest takich ktorzy wejda z ciekawosci jak ja? Czy za glupote powinno sie karac? Moim zadaniem wystarczy ignorowac. Bo kazdy idiota moze nagrac film I… Czytaj więcej »

Dominik
Dominik
Reply to  Baba jaga
5 miesięcy temu

A na dzieciach oglądających youtube można zarobić najwięcej dzieci z wielką chęcią oglądają minecrafta co przekłada się na liczbę wyświetleń

Wojtek
Wojtek
Reply to  Adam
3 miesięcy temu

No ty z taką elokwencja widza nie przyciagniesz.

Marcin
5 miesięcy temu

Teraz stawki na YouTube są bliższe 3-4zł jeżeli ma się wartościowy content i dobrą retencję 🙂 Każdy może zarabiać na Youtube, wystarczy telefon/komputer i ciekawy pomysł. Ograniczenia takie że do programu partnerskiego obecnie nie jest się łatwo dostać bo trzeba 1000 subów i 4000 godzin oglądania. Tak czy siak można to obejść, bo strony typu https://socialblade.pl/ oferują nabicie watchtime i subów za opłatą 😛 a przy okazji można podpompować swoje filmy wyświetleniami i udostępnieniami które wybiją nasze filmy w wyszukiwarce. Ci co narzekają – wystarczy wziąć się do roboty i można wszystko 🙂

Kuba
Kuba
Reply to  Marcin
5 miesięcy temu

Pieniądze z wyświetleń to mały kawałek zysku Friza i innych. Większość kasy to reklamowanie produktów na filmach.

Patryk
Patryk
5 miesięcy temu

A w jesteście zjebanymi ludzimi których zazdrość zżera że na yt da się lepiej zarabiać więc ku*wa nie krytykujcie ludzi którzy wybrali taką formę zarobku

Wojtek
Wojtek
Reply to  Patryk
3 miesięcy temu

Pierwszy komentarz jak ty nazwales zjebanego czlowieka, ktory tu zobaczylem to byl twoj. Hehe ide spać