Mistrzostwa Europy w piłce nożnej coraz bliżej – co będzie można obstawiać?

Opublikowano Umieszczono w kategoriach: Trening
mistrzostwa-europy-w-pilce-noznej-coraz-blizej-co-bedzie-mozna-obstawiac-z-bonus-powitalny-superbet

Wielkimi krokami zbliżają się mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Mistrzostwa świata czy też Euro to regularnie turnieje, które wzbudzają spore zainteresowanie wśród graczy, którzy wcześniej nie obstawiali zakładów bukmacherskich. Co, musisz wiedzieć na temat typowania u bukmachera, jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę?

Czym są zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie to nic innego jak możliwość zawarcia kuponu o przebieg wydarzenia w sporcie, polityce czy też rozrywce. Najbardziej popularne są oczywiście zakłady bukmacherskie obstawiane na wydarzenia sportowe.

Jako gracz możesz określić za jaką stawkę chcesz się założyć, a następnie wykorzystać kurs dostępny w ofercie bukmachera. Później już tylko czekasz na przebieg rywalizacji. Ważną informacją pod kątem obstawiania zakładów bukmacherskich jest również kwestia podatkowa. Na terenie naszego kraju obowiązuje 12% podatek od stawki zawartego kuponu, a także dodatkowe 10% w zależności od wysokości wygranej, która przekroczy 2279 zł.

Jakie zakłady bukmacherskie są najczęściej obstawiane?

Nie jest żadną tajemnicą, że aktualnie na terenie naszego kraju najbardziej popularne są zakłady na piłkę nożną. Łatwo zauważyć to na podstawie liczby dostępnych zdarzeń w porównaniu z innymi dyscyplinami sportu. W meczach piłkarskich czasem znajdziesz nawet kilkaset różnych typów, które możesz obstawić.

Nie oznacza to jednak, że inne dyscypliny sportu, jak chociażby koszykówka, siatkówka, tenis czy też hokej, nie wzbudzają zainteresowania graczy. Sezonowość tych dyscyplin może być związana ze startem poszczególnych rozgrywek czy też występami reprezentantów Polski.

Rosnące zainteresowanie zakładami wśród kobiet

Jeśli porównamy ostatnie 7 lat w branży zakładów bukmacherskich, czyli okres od czasów wprowadzenia ustawy hazardowej, a w zasadzie jej nowelizacji, to można wspomnieć, że wzrosła liczba kobiet, które obstawiają zakłady bukmacherskie. Prawdopodobnie to zjawisko będzie tylko postępować i coraz więcej pań będzie korzystać z oferty zakładów online. Wynika to również z faktu, że w ofertach pojawia się coraz więcej możliwości, które mogą przyciągnąć uwagę kobiet. Mowa tutaj nie tylko o zakładach, które są dostępne w sporcie, ale również o propozycjach dotyczących obstawiania branży rozrywkowej czy też politycznej.

Jeśli chodzi o zakłady, które typują kobiety, to nie ma tutaj utartego schematu. Niech panie najchętniej korzystają z propozycji dotyczących branży rozrywkowej, ale nie jest to regułą. Przy okazji zbliżających się mistrzostw Europy w 2024 roku można pokusić się o stwierdzenie, że prawdopodobnie liczba kobiet obstawiających to wydarzenie będzie większa niż w przypadku ostatnich mistrzostw świata. Wiele jednak może zależeć od tego, czy reprezentacja Polski ostatecznie awansuje turnieju finałowego.

Bonusy bukmacherskie i oferty powitalne

Bonusy bukmacherskie, czyli promocje i oferty powitalne, to jeden z najważniejszych aspektów, który jest dostępny w zakładach sportowych. Szczególnie dla osób, które nie mają jeszcze konta i chcą rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem. Obecnie na polskim rynku zakładów bukmacherskich istnieje kilkunastu różnych bukmacherów, który oferują zakłady online na terenie naszego kraju. Panuje więc spora konkurencja zarówno pod kątem walki o wysokość kursów, jak również bonusy bukmacherskie.

Bonusy bukmacherskie to bez wątpienia ciekawy, a tu do wykorzystania na starcie. W ramach najciekawszych kampanii możesz uzyskać możliwość zagrania bez ryzyka czy też gwarancji potencjalnego doładowania pieniężnego w zależności od wpłaconej stawki.

Bonus powitalny Superbet jest uznawany za najlepszy na rynku.

Zakłady bukmacherskie na mistrzostwa Europy w 2024 roku

Bez wątpienia najważniejszym wydarzeniem w świecie sportu w 2024 roku będą mistrzostwa Europy, a następnie igrzyska olimpijskie. W zakładach bukmacherskich można się jednak spodziewać, że Euro zdecydowanie zdominuje Igrzyska. Wynika to oczywiście z olbrzymiej popularności piłki nożnej.

Wielkie turnieje to regularne święto dla fanów, którzy obstawiają zakłady bukmacherskie. To właśnie wtedy dostępne są najciekawsze propozycje w ramach bonusów bukmacherskich, ponieważ legalni operatorzy starają się przyciągnąć uwagę nowych klientów.

Jeśli chodzi o samą ofertę zakładów bukmacherskich, na to wydarzenie, to prawdopodobnie nie będzie ona się różnić od tego, co jest dostępne w przypadku rozgrywek ligowych, czy też europejskich pucharów. Znajdą się tam oczywiście zakłady główne dotyczące obstawiania wyniku meczu, dokładne rezultaty, kursy na strzelców bramek czy też rzuty rożne, kartki i wiele, wiele innych.

Najciekawsze zakłady bukmacherskie na piłkę nożną:

  • Zakłady na rynki 1X2
  • Liczba goli w meczu
  • Kartki
  • Strzelcy bramek
  • Spalone
  • Handicapy
  • Zakłady specjalne

W zależności od oferty i wybranego spotkania, wśród propozycji może znajdować się nawet kilkaset różnych opcji do obstawiania. To tylko pokazuje, jak sporym zainteresowaniem cieszą się zakłady bukmacherskie obstawiane w piłce nożnej.

najciekawsze-zaklady-bukmacherskie-na-pilke-nozna

Musisz wiedzieć, że w przypadku obstawiania wielkich turniejów do wyboru masz 3 opcje typowania. Pierwsza z nich jest oczywiście najbardziej popularna i mowa tutaj o zakładach, które są dostępne przed meczem. Bukmacherzy na kilka dni przed startem wydarzenia udostępniają kursy i typy, z których możesz skorzystać. Zakłady przedmeczowe są dostępne aż do czasu rozpoczęcia rywalizacji.

Drugą formą obstawiania mogą być zakłady na żywo. Jest to jednak bardziej skomplikowany sposób typowania u bukmachera, ponieważ w tym przypadku musisz nie tylko szybko myśleć, ale również szybko reagować na to, co dzieje się na boisku. Zakłady na żywo aktualizują się w zależności od dyscypliny, nawet co kilkanaście sekund, dlatego też czasem trudno jest złapać odpowiedni kurs.

Ostatnią formą obstawiania zakładów bukmacherskich na mistrzostwa Europy w 2024 roku są propozycje typów długoterminowych. W tej sekcji znajdziesz takie opcje, jak chociażby możliwość obstawiania zwycięzcy tego turnieju, czy też poczynań poszczególnych zawodników. W typach długoterminowych na największe imprezy regularnie dostępne są kursy na najlepszego zawodnika czy też najlepszego strzelca.

Już teraz możemy cię zapewnić, że na stronie bukmachera Superbet będzie dostępna kompletna oferta zdarzeń przed rozpoczęciem mistrzostw Europy w 2024 roku. Znajdziesz tam również ostatnie statystyki, a także wyniki. Statystyki pokazują, że miłośnicy sportu coraz chętniej zaglądają na strony zakładów bukmacherskich.

w-jaki-sposob-bedzie-mozna-obstawiac-mistrzostwa-europy-w-pilce-noznej

W jaki sposób będzie można obstawiać mistrzostwa Europy w piłce nożnej?

  • Zakłady na żywo
  • Zakłady długoterminowe
  • Zakłady przedmeczowe

Czytaj więcej na temat treningu i dedykowanych ćwiczeń.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.

Artykuł partnera. Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager, redaktor naczelny Zagranie, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na X – @Mati_N95

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *