Modne fryzury męskie – Katalog fryzur męskich 2019 / 2020

Modne męskie fryzury 2019 / 2020 katalog

Modne męskie fryzury [katalog] przestały być już tematem tabu, a stały się wizytówką każdego, dbającego o siebie faceta, dzięki czemu w 2019 roku pojawiło się wiele propozycji, które nawiązywały do klasycznych fryzur, a przy okazji nie zmuszały nas do chodzenia „przylizanym”. Fryzury męskie w 2020 będą kontynuowały ten trend, stawiając na styl messy.

Sprawdź koniecznie!
[fajne] Najlepsze gry na telefon za darmo w 2020 roku [online]
[fajne] Najlepsze gry na telefon za darmo w 2020

W rok 2020 wchodzimy z wieloma świetnymi, darmowymi grami na telefon, które dzięki swojej różnorodności zapewnią godziny rozgrywki, Czytaj dalej...

Twój własny, (prawie) darmowy VPN. Stwórz go sam w 2 minuty!
VPN

Każdy z nas zasługuje na chociaż podstawowej anonimowości w internecie, której niestety nie zapewnia nam państwo i wcale Czytaj dalej...

Fryzury męskie katalog

Poniższy katalog fryzur męskich został podzielony w taki sposób, aby w prosty sposób pozwolić przejrzeć najpopularniejsze fryzury na daną długość włosów oraz znaleźć tę, które w najlepszy sposób będą odpowiadać problemowi, który staramy się rozwiązać.

Fryzury męskie dzielimy przede wszystkim na trzy rodzaje:

  • Krótkie fryzury męskie
  • Średniej długości fryzury męskie
  • Długie fryzury męskie

oraz na specjalną potrzebę tego wpisu na:

  • Fryzury męskie na zakola
  • Eleganckie fryzury męskie
  • Ciekawe fryzury męskie

Oczywiście jest to bardzo prosty podział, który tak na prawdę moglibyśmy rozbijać na kolejne podkategorię, ale pozwoli nam na zachowanie przejrzystości i szybkiemu dojściu do męskich fryzur na długość, którą odpowiada właśnie twojej potrzebie.

Krótkie fryzury męskie

Krótka, męska fryzury to najłatwiejsza forma dbania o wygląd włosów. Dzięki dobremu cięciu, tak na prawdę nie da się w takich włosach wyglądać źle. Niezależnie, czy stawiamy na schludne uczesanie czy bad hair day, włosy zawsze będą nam posłuszne i odporne na nieoczkowane sytuację, które mogą wystąpić w trakcie dnia.

Warto również wspomnieć o tym, że przy krótkich, męskich fryzurach możemy ograniczyć do minimum potrzebne kosmetyki do ich pielęgnacji. Większość fryzur już po samym umyciu zaczyna układ się w oczekiwany sposób i wszelkiego rodzaju utrwalacze są tylko dodatkiem.

Fryzury męskie średniej długości

Kolejną długością włosów są fryzury męskie o średniej długości. W tej kategorii mamy pełen wachlarz zastosowań, ponieważ możemy wybierać pomiędzy zaczesem w tył, na bok, a nawet i do przodu – grzywka. Do tego możemy manipulować długością boków oraz jak to miało miejsce w fryzurach męskich, krótkich, możemy włosy stylizować klasycznie lub w stylu messy.

Przy tej długości włosów trudno o uzyskanie oczekiwanego efektu bez używania kosmetyków. Przede wszystkim do większości fryzur przyda się pasta matowa, a do stylizowania fryzury w stylu bad hair day warto wykorzystać puder, który dodatkowo zwiększy nam objętość.

Fryzury męskie długie

Fryzury męskie zakładające długie włosy, nie są codziennością wśród Polaków, ale bardzo prawdopodobne, że zmieni się to wraz z nadejściem nowego, 2020 roku.

Faceci o dość delikatnych rysach twarzy powinni uważać na tego typu fryzury, ponieważ mogę one nie dawać takiego efektu, na jakim Ci zależy. Bardzo dobrze sprawdza się tutaj broda, która kontrastuję z długimi włosami, dając efekt pewnego siebie faceta, który wie, co robi.

Fryzury męskie na zakola

Fryzury męskie, które idealnie sprawdzą się na zakola to przede wszystkim wszystkie bardzo krótkie wersje włosów oraz fryzury zakładające dłuższe grzywki, opadające na czoło. Możemy pokusić się o wersje „schludną”, ale przede wszystkim spotkamy się z stylem messy.

Fryzury męskie, które zakładają „wyciąganie” twarzy do góry, mogą nie sprawdzić się dobrze przy zakolach, ponieważ będą jeszcze bardziej uwypuklać braki włosów. Najlepiej jest działać w podobny sposób, co przy wysokim czole i po prostu zakrywać to, czego ma nie być widać.

Eleganckie fryzury męskie

Eleganckie fryzury męskie to wszystkie propozycję klasyczne, które mogą być wzbogacone m.in. o przedziałek. Niektóre fryzury w stylu messy mogą się sprawdzić, ale muszą odpowiednio pasować do całej stylizacji. Lepiej jest zostać przy bezpiecznej klasyce.

Ze względu na to, że ten rodzaj fryzur praktycznie zawsze oznacza równo ułożone włosy, idealnie do tego celu sprawdzi się pasta matująca, która odpowiednio utrwali fryzurę.

Ciekawe fryzury męskie

Na koniec krótkie zestawie ciekawych, męskich fryzur dla osób, które lubią wyróżniać się wyglądem i nie przepadają za propozycjami serwowane nam przez mainstream.

Większość propozycji dotyczy dłuższych włosów oraz trendu zaciągniętego z serialu „Wikingowie” (pamiętaj, że dużą robotę robi tutaj broda, która nie pozwala twojej twarzy wyglądać dziewczęco), ale znajdą się również propozycję dla osób z krótszymi włosami.

Sprawdź koniecznie!
[fajne] Najlepsze gry na telefon za darmo w 2020 roku [online]
[fajne] Najlepsze gry na telefon za darmo w 2020

W rok 2020 wchodzimy z wieloma świetnymi, darmowymi grami na telefon, które dzięki swojej różnorodności zapewnią godziny rozgrywki, Czytaj dalej...

Twój własny, (prawie) darmowy VPN. Stwórz go sam w 2 minuty!
VPN

Każdy z nas zasługuje na chociaż podstawowej anonimowości w internecie, której niestety nie zapewnia nam państwo i wcale Czytaj dalej...

Podeślij znajomemu!
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments